Bli E-commerce Partner

Våra kunder integrerar enkelt med flera av världens mest populära e-handelsplattformar genom våra partnerskap. Bli en del av vårt nätverk du med!



Gordon E-commerce Partners



Ett TA-system med en aggregerad checkout som förbättrar leveransutbudet för konsumenter. Lägg till Gordon som en transportör och visa som ett av dina föredragna leveransalternativ för konsumenter.


LogTrade erbjuder en intelligent programvara för administration av transporter. Du kan enkelt hantera dina beställningar och boka en leverans med Gordon. Givetvis kommer ordern automatiskt att synka med vår plattform.


nShift platform connects retailers, warehouses, and logistics providers to over 1,000 carriers worldwide, enabling businesses to optimize checkout, shipping, tracking, and returns.


Ongoing WMS är ett av Nordens mest populära lagerhanteringssystem. Du integrerar enkelt vår plattform med Ongoing WMS för bland annat automatiserade etikettutskrifter och smidig översikt av dina leveranser mellan systemen.


A comprehensive eCommerce tool for fulfilment, customer support, returns & exchanges, and everything in between.


Shipmondo is a scalable TMS that automates your entire shipping workflow, all the way from order management, shipment and delivery to returns. Connect Gordon, integrate with your systems, manage bookings, print labels, track shipments and scale – all through a single platform.


Shopify är en av de mest populära e-commerce plattformarna i världen och används frekvent av våra kunder. Integrera med vår last mile-plattform och visa tillgängliga leveransfönster på checkout-sidan i webbshoppen.


StrongPoint är ett globalt retail tech-bolag och en av våra strategiska partners. Deras orderplocklösning, Pick & Collect, kan enkelt integreras med vår plattform och möjliggör smidig överföring av ordrar från ett system till ett annat.


Ett kraftfullt TA-system som tillhandahåller verktyg för att automatisera checkout-processen. Lägg till Gordon som en transportör, hantera fraktpriser och synka dina ordrar automatiskt med vår last mile-plattform.


WooCommerce är ett open source plugin för WordPress. Koppla upp dig mot vår last mile-plattform och visa tillgängliga leveransfönster på checkout-sidan i webbshoppen. Ordrarna synkas med plattformen och är redo för ruttning.


Zapier är en plattform som hjälper dit att automatisera flöden genom att koppla ihop appar och tjänster som du använder. Du kan enkelt skapa, uppdatera och radera ordrar i Gordon. Du kan även använda våra webhooks som triggers i Zapier.


Ansök som E-commerce Partner


Apply E-commerce Partner

*” anger obligatoriska fält

Namn*
Du kan läsa om hur dina personuppgifter behandlas i Gordons External Privacy Notice.